Наш заклад

Be Healthy cafe  – це кафе здорової їжі, де ми готуємо справді якісні страви зі свіжих продуктів, керуючись правилами класичної дієтоголгії. Ми дотримуємось тільки корисних процесів приготування їжі та способів обробки продуктів. Тому наші страви  зберігають в собі максимальну кількість поживних речовин і живих ензимів, які навіть в невеликих кількостях здатні наситити вас своєю енергією.

Наша  місія –  підвищити свідомість людей до того, що вони їдять і як це впливає на стан їхнього здоров’я. Ми прагнемо донести людям, що здорова їжа – це основа якісного та повноцінного життя, що здорове харчування – це не дієта, це спосіб життя. Зробити здорову їжу доступною та зрозумілою для  багатьох людей. Адже корисне може бути смачним.

У нашій команді працює фахівець-дієтолог. Завдяки його знанням ми створюємо страви, які приносять тільки користь вашому здоров’ю, а наші кухарі майстерно готують,  заряджаючи їжу енергією життя і естетики!

У нас працює доставка додому або в офіс. Просто оберіть, що вам до смаку! Умови роботи Інтернет-магазину викладені в договорі публічної оферти.

Якщо ви завітаєте до нас в кафе, то зможете відвідати зону магазину  та прибдати додому корисні смаколики. Щоб потрапити до нас на полички, вони пройшли ретельний відбір, тому вам не потрібно перевіряти склад цих продуктів. Ми зробили це за вас.

Наша мета – зробити здоровую їжу доступною для кожного. Швидко, смачно та корисно.

Людина рідко думає про якість їжі, коли голодна та має мало часу, ми подумали про це за вас!

Ми турбоємось про ваше здоров’я та красу, які серйозно залежать від продуктів, що ми їмо.

Що таке Боул

Боул (bowl) в перекладі з англійської означає «миска». Ця назва означає спосіб подачі страви, коли різні продукти (овочі, фрукти, злакові, м’ясо чи морепродукти) ріжуть та окремо викладають в глибокій мисці. В Україні ця страва вперше з’явилась кілька років тому.

Є кілька історій про виникнення боулів. Найпопулярнішою вважається легенда, що пов’язана із «чашою Будди» (Buddha bowl).

За легендою, Будда завжди їв із невеликої миски. Небайдужі люди клали до його миски потрохи якусь їжу. Це були прості продукти, але в мисці їх поєднання виглядало дуже красиво, тому так і виникла “чаша Будди”. За легендою їжу часто клали Будді після медитації. Така традиція залишилась популярною серед буддистів і сьогодні.
Боул – сучасний тренд здорового харчування. Страва прийшла до нас зі Сходу. Там вони давно популярні і називаються «Чашами Будди». На Заході мода на боули з’явилася близько п’яти років тому. Спочатку вони були поширені серед веганів, які накладали в глибоку тарілку цільнозернові каші, овочі та рослинні протеїни. Саме такий набір продуктів пропонувалося вживати за один раз.

Чому саме Боул?

Тому, що в ньому зібрані овочі, злаки і протеінові продукти. Якщо правильно поєднати інгредієнти, страва буде поживною і максимально корисною для організму.

Тому що боул – це EAT TO GO. Його можна взяти з собою на роботу, або на прийом їжі після тренування. Страви, які можна брати з собою стають все більш популярними, адже це значно економить час на сніданок або ланч. У сучасних людей так мало часу! Особливо зручними боули будуть для ділових і активних жителів мегаполісів. У нас можна замовити боул з доставкою.

Наші боули виглядають максимально привабливо. Їсти такі страви набагато приємніше! Особливо після того, як вони потрапляють до вас у Stories…